Poszukujemy skradzionej biżuterii - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Ogłoszenia

Poszukujemy skradzionej biżuterii

Kryminalni z Dąbrowy Górniczej poszukują świadków kradzieży gotówki i złotej biżuterii z mieszkania przy ul. Krasińskiego w Dąbrowie Górniczej. Do zdarzenia doszło w dniu 29 października 2012 roku. Poniżej przedstawiamy fotografie utraconych przedmiotów.

Kryminalni z Dąbrowy Górniczej prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży gotówki i biżuterii z mieszkania przy ul. Krasińskiego w Dąbrowie Górniczej. Do zdarzenia doszło w dniu 29 października 2012 roku około godz. 13.20. Mężczyzna podający się z pracownika administracji  o wzroście 170 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany na ciemno pod nieuwagę lokatorki z mieszkania dokonał zaboru  między innymi złotej biżuterii w postaci  pierścionków z brylantami, obrączek i bransoletek, których fotografie prezentujemy poniżej.

 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odzyskania skradzinych przedmiotów, ustalenia sprawcy kradzieży jak również świadkłów zdarzenia prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11. Informację można również przekazywać telefonicznie pod numerami telefonów 32-63-94-255, 266 lub 335 bądź pod bezpłatnymi numerami telefonów 997 i 112. Zapewniamy anonimowość.