Wiadomości

Dąbrowscy stróże prawa przejęli narkotyki

Data publikacji 09.11.2020

Kryminalni z dąbrowskiej komendy wpadli na trop 27-letniego mężczyzny, który posiadał narkotyki i nimi handlował. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować blisko 2 tysiące działek dilerskich. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

W piątkowe popołudnie dąbrowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego wpadli na trop 27-letniego mężczyzny, podejrzewanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Kryminalni nie mylili się. W swoim mieszkaniu oraz garażu na terenie jednego z dąbrowskich osiedli mężczyzna rzeczywiście ukrywał narkotyki. Stróże prawa przejęli prawie 1200 porcji amfetaminy, ponad 650 działek suszu marihuany, blisko 70 tabletek ecstasy oraz 2 gramy haszyszu. Zatrzymany 27-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej przyznał się już do posiadania środków odurzających. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

  • Na zdjęciu widać wagę, dwa worki strunowe z zawartością białego proszku, jeden worek strunowy z zawartością zielonych tabletek, trzy worki strunowe z zielonym suszem roślinnym, jeden worek strunowy z zawartością czarnego kruszywa oraz pęk zwiniętych małych woreczków strunowych.
  • Na zdjęciu widać zatrzymanego mężczyznę, który siedzi na krześle z boku biurka. Mężczyzna ma założone kajdanki, kajdanki założone są na ręce trzymane z przodu. Policjant pionu kryminalnego przesłuchuje mężczyznę siedząc za biurkiem.
  • Korytarzem Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej umundurowany policjant prowadzi zatrzymanego.