Dilerka odpowie za posiadanie narkotyków - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej

Wiadomości

Dilerka odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 14.01.2021

Dąbrowscy wywiadowcy zatrzymali kobietę, która w swoim mieszkaniu na terenie Dąbrowy Górniczej posiadała narkotyki. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Sprawa dąbrowianki znajdzie teraz swój finał w sądzie.

Do zatrzymania dilerki doszło wczoraj w południe na terenie jednego z dąbrowskich osiedli. Stróże prawa wpadli na trop 21-letniej kobiety, podejrzewanej o posiadanie narkotyków i handel nimi. Wywiadowcy się nie mylili. W swoim mieszkaniu kobieta rzeczywiście ukrywała narkotyki w metalowej puszce stojącej pod telewizorem. Policjanci przejęli ponad 630 porcji dilerskich amfetaminy oraz 28 działek suszu marihuany. Wywiadowcy zatrzymali mieszkankę Dąbrowy Górniczej i zabezpieczyli narkotyki. Kobieta przyznała się do posiadania środków odurzających. Jej sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Kobiecie za posiadanie znacznych ilości zabronionych substancji grozi maksymalnie nawet 10 lat pozbawienia wolności.

  • Nieumundurowany policjant z opaską na lewym ramieniu - napis Policja - w pomieszczeniu prokuratury wraz z zatrzymana kobietą.
  • Zdjęcie poglądowe narkotyków w woreczkach dilerskich.
  • Nieumundurowany policjant doprowadza kobietę do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Kobieta ma zapięte kajdanki na ręce trzymane z tyłu.