Wiadomości

Zaproszenie na debatę

Data publikacji 13.11.2023

Policjanci z dąbrowskiego garnizonu Policji serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta, a zwłaszcza seniorów na debaty na temat ich bezpieczeństwa. Pierwsza z nich odbędzie się w dniu 15 listopada 2023 r. o godzinie 16.00 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Królowej Jadwigi w Klubie Seniora "Jutrzenka", druga odbędzie się 17 listopada 2023 r. o godzinie 17.00 w Dąbrowie Górniczej w Świetlicy Środowiskowej dzielnicy Antoniów.

Komenda Miejska Policji w Dabrowie Górniczej zaprasza wszystkich mieszkańców naszej aglomeracji na dwie debaty, które poprowadzą nasi mundurowi w tym tygodniu. Pierwsza z nich jest to debata ewaluacyjna pod nazwą "Bezpieczeństwso w miejscach publicznych" i obędzie się 15 listopada 2023 r. w Klubie Seniora "Jutrzenka" na ulicy Królowej Jadwigi. 17 listopada 2023 r. odbędzie sie kolejna debata poświecona tematowi "Bezpieczeństwo seniorów", która bedzie miała miejsce w Świetlicy Środowiskowej w Antoniowie, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjazny Antoniów.

Podczas debat przybyli mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z bieżącym stanem bezpieczeństwa dzielnicy. Spotkanie będzie również okazją do zgłoszenia wszelkich uwag i sugestii na temat negatywnych i najbardziej uciążliwych dla osób starszych, i nie tylko, zjawisk.

Powrót na górę strony