Wiadomości

Dąbrowska Policja i społeczność Antoniowa w akcji poszukiwania Mikołaja w lesie

Data publikacji 06.12.2023

W dniu poprzedzającym Mikołajki lokalna społeczność z jednej z zielonych dzielnic miasta połączyła siły z dąbrowską komendą policji. Zorganizowano niezwykłą akcję poszukiwania Świętego Mikołaja w lesie. Wydarzenie, które zgromadziło wiele rodzin, miało na celu stworzenie magicznego momentu dla najmłodszych mieszkańców.

W przeddzień Mikołajek najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie z udziałem naszych mundurowych - "Bezpieczny Mikołaj w Antoniowie" Policjanci zabezpieczyli trasę przemarszu uczestników, dbając o ich bezpieczeństwo w drodze do lasu. Włączyli się również w działania zabezpieczające dalsze przyjemności dla uczestników. Ich zaangażowanie w tworzenie atmosfery bezpieczeństwa i radości było ważne dla sukcesu tego wydarzenia.

Umundurowany Policjant robi zdjęcie Świętemu Mikołajowi, który wraz ze Sznupkiem wrecza prezenty dzieciom.
W sercu lasu odbyła się wyczekiwana część wydarzenia, gdy Mikołaj wraz z maskotką policyjną Sznupkiem w duchu świątecznego klimatu wręczyli dzieciom prezenty. To magiczne spotkanie, pełne uśmiechów i radości, stanowiło niezapomnianą chwilę dla małych uczestników.
Członkowie Stowarzyszenia Przyjazny Antoniów oraz najmłodsi uczestnicy wyrazili ogromną wdzięczność dla policjantów za ich pomoc i zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa podczas wydarzenia. Wspólna praca między mieszkańcami Dąbrowy Górniczej, a siłami policyjnymi okazała się nie tylko wyjątkową okazją do spotkania z Mikołajem, ale także wzorem współpracy dla dobra mieszkańców naszego miasta.
Dziękujemy wszystkim, a zwłaszcza dzieciakom, bo bez nich to święto nie byłoby tak radosne, za ich wkład w stworzenie niezapomnianego dnia, pełnego magii Świętego Mikołaja.

  • Umundurowani Policjanci stojący tyłem przyglądają się jak Sznupek wraz ze Świętym Mikołajem wręczają prezenty dzieciom.
  • Umundurowani Policjanci i Sznupek wraz ze Świętym Mikołajem wręczają prezenty dzieciom.
  • Umundurowani Policjanci prezentujący dzieciakom radiowóz Ruchu Drogowego.
Powrót na górę strony