Wiadomości

Zmiany kadrowe w dąbrowskim garnizonie

Data publikacji 06.02.2024

Wczoraj w Komisariacie Policji w Ząbkowicach miało miejsce wprowadzenie nowego Zastępcy Komendanta. W Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej nastąpiła zmiana na stanowisku Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. W uroczystościach uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Dąbrowie Górniczej insp. Artur Klimek wraz z I Zastępcą mł. insp. Renatą Hałabuda.

Wczoraj Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej miała zaszczyt powitać dwóch „nowych” członków kierownictwa. W trakcie wprowadzenia, które odbyło się w najpierw w siedzibie Komisariatu, uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Dąbrowie Górniczej insp. Artur Klimek wraz z I Zastępcą mł. insp. Renatą Hałabuda. Został oficjalnie zaprezentowany Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Ząbkowicach kom. Adrian Konieczniak, który dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Jego doświadczenie w służbie policyjnej, nieustanne zaangażowanie oraz profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków, uczyniły go doskonałym kandydatem na to stanowisko. Kom. Adrian Konieczniak zobowiązał się do dalszego wzmacniania bezpieczeństwa oraz poprawy relacji ze społecznością lokalną.
Następnie w budynku Komendy Miejskiej w Dąbrowie Górniczej nastąpiło wprowadzenie na stanowisko Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Podkom. Jacek Piwowarczyk pełnił dotychczas funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Ząbkowicach. Jego zdecydowanie w walce z przestępczością oraz umiejętność opracowywania skutecznych strategii śledczych, jak również doświadczenie w prowadzeniu śledztw i dochodzeń w skomplikowanych sprawach przestępczych zostały dostrzeżone i docenione przez przełożonych. Nowy Naczelnik ma nadzieję na skuteczną współpracę z całym wydziałem i ze społecznością lokalną w celu skutecznego zwalczania przestępczości.
Wszyscy funkcjonariusze oraz pracownicy dąbrowskiego garnizonu Policji życzą nowemu kierownictwu wszelkiego powodzenia i sukcesów w pełnieniu ich ważnych obowiązków.

Powrót na górę strony