Wiadomości

Poszukiwany 6 listami gończymi

Data publikacji 21.05.2024

Dąbrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od ponad roku. Prokuratura wystawiła na niego sześć listów gończych. Trafił już za kratki.

Mężczyzna był w zainteresowaniu sześciu prokuratur z różnych miast w Polsce. Zgodnie z wydanymi 3 zarządzeniami i 6 listami gończymi, nasi stróże prawa prowadzili szeroko zakrojone działania, które obejmowały analizę informacji operacyjnych oraz współpracę z innymi jednostkami Policji.
To właśnie dzięki pracy poszukiwaczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej udało się namierzyć i zatrzymać poszukiwanego od ponad roku 40-latka.
Mężczyzna trafił już za kratki więzienia. Nasze działania potwierdzają, że nawet najbardziej zdeterminowani przestępcy nie unikną odpowiedzialności przed wymiarem sprawiedliwości.
Pragniemy przypomnieć, że bezpieczeństwo to nasz wspólny cel. Wszelkie informacje mogące pomóc w zatrzymaniu osób poszukiwanych można zgłaszać anonimowo na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio w najbliższej jednostce Policji.
Nasi mundurowi pozostają w gotowości do podejmowania dalszych działań w celu zapewnienia porządku i bezpieczeństwa wszystkim obywatelom.

 

Powrót na górę strony