Wiadomości

Publikujemy portret pamięciowy kobiety podejrzewanej o oszustwo

Data publikacji 19.06.2024

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej poszukują kobiety podejrzanej o oszustwo. Kobieta, podając się za pielęgniarkę środowiskową, doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. W sprawie został sporządzony portret pamięciowy kobiety.

Dąbrowscy policjanci poszukują kobiety, która w okresie od lipca 2019 r. do listopada 2023 r. w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, podając się za pielęgniarkę środowiskową, doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia mieniem jednej z mieszkanek Dąbrowy Górniczej. Kobieta wprowadziła w błąd pokrzywdzoną co do płatności czynszu za mieszkanie. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają prezentowaną kobietę i mogą pomóc w ustaleniu jej tożsamości i miejsca pobytu lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat.

Osoby, które znają tożsamość kobiety lub wiedzą gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej pod nr tel. 47 85 223 80 lub 47 85 222 55

W toku prowadzonego postępowania, na podstawie podanego przez pokrzywdzoną rysopisu sporządzono portret pamięciowy sprawczyni.

Powrót na górę strony