Życzenia i podziękowania

Podziękowania dla dąbrowskich policjantów

Komendant Miejski Policji w Dąbrowie Górniczej otrzymał oficjalne podziękowanie od kobiety, która była objęta kwarantanną. Słowa uznania dla każdego z policjantów są bardzo miłe i stanowią jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Policjanci każdego dnia odwiedzają ludzi przebywających na kwarantannach. Codziennie dopytują, czego potrzebują. W trakcie wizyt wielokrotnie rozmowy dotyczyły zwykłych ludzkich spraw. Wizyty mają na celu nie tylko sprawdzenie, czy osoba stosuje się do nałożonych na nią ograniczeń i przebywa w domu, ale służą także zbieraniu informacji, czy nie potrzebuje ona wsparcia, zakupów lub innej pomocy.

Treść podziękowań: Nazywam się Barbara. W obliczu światowej pandemii pozwoliłam sobie napisać list w formie wdzięczności. W związku z sytuacją w jakiej znalazła się moja rodzina,chciałabym uprzejmie Państwu podziękować za okazane nam zainteresowanie i troske podczas kwarantanny. To co się dzieje na świecie, skłania nas do zastanowienia się nad tym,czy to się kiedyś skończy? Czy w obecnej sytuacji możemy żywić nadzieję na lepszą przyszłość? Jako osoba religijna pokrzepienie znajduje w Piśmie Świętym. Jedna z obietnic Bożych mówi : "I Bóg otrze z ich oczu wszystkie łzy. Nie będzie już śmierci, smutku, krzyku ani bólu. To, co było kiedyś, przeminęło”. (Objawienie 21:4) Słowa te były prawdziwym pocieszeniem dla nas, tak jak Wasza troska. Było nam miło odbierać telefon, gdy ktoś pyta czy czegoś nie potrzebujemy. Jeszcze raz dziękujemy, osobiście mamy nadzieję,że już nie znajdziemy się w tej trudnej sytuacji chorobowej. Ale wiemy jak Państwa potrzebujemy w różnych sytuacjach życiowych i Wasza praca jest niezbędna do funkcjonowania społeczności ludzkiej. Z wyrazami wdzięczności i szacunku Barbara.

 

 

 

Powrót na górę strony